ALTEL TELEKOM PBX ve IP Telefon VOİP  Santralleri, Toplu sms,Güvenlik sistemleri ,Çağrı Merkezleri ve çözümleri başta olmak üzere telekomünikasyon alanlarında entegre çözümler ve teknik servis sağlayan bir bilişim firmasıdır.

KURUMN

ALTEL TELEKOM OCAK 1989 Marmara bölgesinde telefon santrali satış ve servisi yapmak üzere, servis şirketi olarak kurulmuştur. Kuruluşundan kısa bir süre sonra Karel bayilerinden biri olmuştur. 1997 yılından beri hizmet verdiğimiz ALTEL TELEKOM. müşterilerimizin çözüm, teknik servis ve bakım faaliyetleri halen devam etmektedir.

Bilgi ve deneyime dayalı bir altyapı oluşturmak, PBX ve IP telefon santralleri ve çağrı merkezi çözümleri alanında müşterilerinin başarıları için yönlendiren ve kurumsal kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerin entegrasyonunu ve teknik desteğini vermek amacıyla kurulmuş bir şirkettir.

Firmamız, kurumsal IP Telefon Santrali ve Çağrı Merkezi alanında lider olan Karel’in yetkili satıcı ve teknik servisidir. ALTEL TELEKOM, Karel ürün ve çözümleri içerisindeki ürünlerin satış, servis, bakım ve kurulum faaliyetlerini yürütmektedir.

Tüm ALTEL TELEKOM çalışanlarının katılımı ile sürekli gelişmeyi, başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışmak. Müşterilerimize ve toplumumuza kattığımız teknoloji hizmetlerinin değerini sürekli arttırarak bilişim sektöründe sürekli gelişen teknolojiler paralelinde en kaliteli hizmet, ürün ve servis sunmaktır.- Amacımız, her geçen gün gelişen teknolojiyi, Karel desteğiyle müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılaşmak ve değer katacak bir hizmet anlayışı geliştirmektir.

Firmamız, kurumsal IP Telefon Santrali, Çağrı Merkezi alanında Türkiye’de doğmuş bir dünya markası olan Karel firmasının yetkili satıcı ve teknik servisidir.

ALTEL TELEKOM olarak müşterilerle uzun vadeli çalışmalar yürütmek, bu süreç içerisinde gelişen yeni teknolojileri müşterilerimizin hizmetine sunmak öncelikli hedefimizdir.

info@alteltelekom.com

loh

Saygılarımızla